Chceš jet na Černobor?

Dělí tě od toho pouhé tři jednoduché kroky!
1.

Přihlaš se

Nejprve to nejdůležitější. Černobor je přeci jenom pořád letní tábor a na ten je potřeba se se přihlásit. Černobor pořádáme pod hlavičkou DDM Hlavního města Prahy - Stanice Techniků. Přihlásit se na Černobor proto musíš na jejich stránkách. Neboj není to nic složitého! A pokud by si se přeci jenom ztratil, připravili jsme pro tebe návod.

Přihlásit se na Černobor!
2.

Pořiď si kostým a zbraň

Na našem táboře se neobejdeš bez kostýmu a bez larpové zbraně se ti také ve hře nebude žít nejlépe. Na první pohled to může vypadat jako náročný úkol, ale náš tým ti rád pomůže. Na našich stránkách najdeš řadu návodů na výrobu prvního kostýmu i první zbraně. Obojí si samozřejmě můžeš i koupit nebo vypůjčit, přičemž platí, že i tady ti poradíme, co je dobrá koupě a čeho se vyvarovat.

Chci se vybavit!
3.

Sleduj naše komunikační kanály

Spoustu informací týkajících se zejména hry samotné sdílíme obvykle na facebooku a vždy zasíláme mailem. Po přihlášení na tábor určitě čekej zprávu k přihlašování do "frakcí" (to je něco, jako oddíly), které obvykle probíhá někdy mezi dubnem a červnem a ovlivní tvé zapojení do příběhu.

Určitě platí, že kdykoliv něco nevíš nebo ti něco není jasné, platí jednoduchá poučka - zeptej se!. Všechna organizační komuninakce kolem přihlášek, plateb a další podobné agendy sice probíhá přímo se Stanicí techniků, ale i tyto otázky můžeš směřovat na náš facebook nebo e-mail, kde se ti pokusíme, co nejrychleji pomoci.