Základní informace

Už čtrnáctý ročník Černoboru se odehraje 15. - 28. srpna 2021, a to na novém tábořišti! Kam pojedeme a jak to tam vypadá? Středisko Studená Voda se nachází v obci Božanov na Broumovsku. Je to tedy pořádná dálka, ale stojí to za to!

Ubytování budete v útulných chatičkách, areál nabízí čtyřlůžkové a šestilůžkové. Samozřejmostí jsou sprchy s teplou vodou v umývárnách, kuchyň poskytne výdej stravy pětkrát denně a pití kdykoli je potřeba. Dále je k dispozici udržovaný bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, ale hlavně… jedeme na TVRZ! A ve tvrzi je krásná společenská místnost s parketami a malovaným stropem. Také další menší místnosti, kde se můžeme shlukovat, pokud by snad počasí nepřálo. My se ale budeme snažit být co nejvíc venku, v lese je neuvěřitelné množství skvělých míst hodných prozkoumání.

Rádi uvidíme děti a mládež mezi 11-26 lety a velmi rádi mezi sebou přivítáme nováčky. Cena tábora je 5950 Kč a zahrnuje dopravu z Prahy, ubytování, stravu, pedagogický dozor a program.


how to add a google map to a website

Důležité organizační dokumenty

Jsme pojištění proti COVIDU. Pokud se tábor nebude moci konat z epidemiologických důvodů. Budou účastnické poplatky vráceny.